کافی شاپ

0
2031

تصاویر

معرفی

در کنار آبشار بزرگ تفرجگاه مرکزی، کافی شاپی با طراحی فاخر تعبیه شده است. این فضا که در محاصره صخره های تفرجگاه قرار دارد، برای مکث و استراحت گردشگران و بازدیدکنندگان مجموعه آرمان محیطی منحصر به فرد ایجاد کرده است.

دلپذیری نشستن در این کافی شاپ را در هیچ جای دیگر نمی توان تجربه کرد. این فضا که با ظاهری مدرن در لابه لای صخره ها بنا شده، بدون شک یکی از بی نظیرترین و متفاوت ترین کافی شاپ های نه تنها شهر مشهد، بلکه ایران محسوب می شود.

این کافی شاپ، دید کاملی به تمام جاذبه ها و عناصر تفرجگاه مرکزی دارد و یکی از ویژگی های برجسته آن محسوب می گردد. کافی شاپ صخره ای آرمان با استفاده از گیاهان به گونه ای طراحی شده است که فضای طبیعی و دلنشینی در اختیار عموم بازدیدکنندگان می گذارد.

در این کافه طیف وسیعی از گیاهان به عنوان عناصر مهم طراحی به چشم می خورد که تلاش طراحان این فضا بر آن بوده است که حس زندگی پایدار و سالم را با کیفیت بالا به حاضران القا کنند.

کافی شاپ صخره ای مجموعه آرمان، از تمامی ویژگی های منحصر به فرد و شاخص بهره می برد و فضایی خلاقانه با احساسی متفاوت را برای مراجعان به ارمغان می آورد. ویژگی بارز این کافی شاپ ایجاد فضایی دنج و راحت در دل یک فضای شگفت انگیز است. این فضای خاص روش لذت بردن از انواع نوشیدنی ها و خوراکی ها را تغییر داده است و به عبارت دیگر کسانی که در این کافی شاپ حضور می یابند، تجربه ای متفاوت را پشت سر خواهند گذاشت.

بدون نظر

نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید .