عکاسخانه سنتی

0
1375

تصاویر

معرفی

در مسیر تحول و حرکت از سنت به صنعت ، همیشه مسائل فرهنگی اجتماعی هر جامعه ای دستخوش تغییرات بسیاری بوده و هست و ما بعنوان یک ایرانی با دارا بودن فرهنگ و تمدن چندهزار ساله ، ازاین قاعده مستثنی نیستیم.

مسئله ای که امروز به عنوان شکاف نسلی و یا میان نسلی در حوزه جامعه شناسی مطرح میگردد ، اتفاقی خواهد بود که اگر به درستی انتقال فرهنگی صورت نگیرد دچار آنچنان گسست فرهنگی خواهیم شد که بی شک عواقب وخیمی را در پی خواهد داشت.

عکاسخانه سنتی سرزمین من ، با هدف صیانت از فرهنگ اصیل ایرانی ، احیای آداب و سنن ، ایجاد نشاط اجتماعی ، جاذبه گردشگری و جلوگیری از تخریب خرده فرهنگهایی که به بهانه تجدد ، تحت ردای نوگرایی در آستانه ناپدیدشدنش هستیم درنگاه و ذهن الکن ما شکل ودر قالب بزرگترین و تخصصی ترین عکاسخانه سنتی در فضايي به مساحت تقريبي ٣٠٠ متر مربع احداث گرديد.

لذا در راستای اين اقدام كوچك که به نیت حفظ هویت بومی ، غنی سازی فرهنگ ملی ، ایجاد انگیزه خودباوری و خردورزی در نسل جوان با اتکا به امکانات و توانمندیهای موجود و امید به زندگی بهتر انجام پذيرفت  ، مفتخر به کسب لوح تقدیر و تندیس و نشان عالی مدیریت و خلاقیت از جشنواره ملی چهره های ماندگار در عرصه کسب و کار گردید.

سرزمين من ، داراي لوكيشن هاي متعدد و بسيار منحصر بفردي بوده و تلاش گرديده با تهيه لوازم سنتي اصيل و رعايت كمپوزيسيون ، احساسي خاص و شيريني مضاعفي را به مخاطبين القا نمايد.

بدون نظر

نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید .